• Новинка
Eagle Новости Електронни продукти Индивидуално бюро 3d Лампа Приставка за карикатура 3d Нощна прекрасна анимационна детска играчка

Eagle Новости Електронни продукти Индивидуално бюро 3d Лампа Приставка за карикатура 3d Нощна прекрасна

BGN 30.24
BGN 20.00 -34 %

Сума
Продуктът е наличен

[xlmodel] - [продукти] - [49677] [xlmodel] - [ по поръчка] - [49676] Материал : ABS основа + плексиглас Режим на превключване : докосване / докосване + дистанционно управление Мощност на продукта : W Напрежение на продукта : 5 V Размер на продукта : 220 * широка 130 * дебелина 4 мм (включително база) Размер на основата : 85x85x37mm Цвят на продукта : червен, зелен, син , жълто, зелено, лилаво, бяло, може да бъде фиксиран монохромен или седемцветен градиент. Режим на захранване : USB връзка (включително) / 3 AAA сухи батерии (без) Аксесоари за продукта : акрилна плоча + 1 база + 1 линия за данни + 1 Английски наръчник + 1 дистанционно управление + 1 (разпределение на дистанционното управление) Тегло на продукта : около 0,27 KG Единична опаковка : 215 * 150 * 53 мм [xlmodel] - [снимка] - [0000] [xlmodel] - [по поръчка] - [49678] Grtis1. Os artigos sero enviados dentro de 7-14dias aps o pagamento cancellado.2. Ns no responsvel para seu direito alfandegrio.3. Enviamos para todo o mundo, exceto alguns pases e APO / FPO.4. Артикулите генерират лева 20-30диас за рецепта.доставкаPagamento Ns aceitamos плащат aqui.Tosos os principais cartes de crdito so aceitos atravs do COMPROMISSO seguro processador de pagamento.payment Reembolso e devoluo Se voc no estiver satisfafeito quando voc recebe voc revolve sere vovo rece receve sev avoe vov recebe voc revolve rece revolve de revolve prazo de 7dias para uma substituio ou o dinheiro de volta.Feedback Ns mantemos altos padres de excelncia e nos esforamos para a satisfao do cliente! Se voc no estiver satisfafeito com nossos artigos, Por favor, no hesite em contactar-nos no tempo antes deixar обратна връзка отрицателно или спорно аберта без експрес. Porque ns podemos ajud-lo e dar-lhe uma boa soluo, obrigado!

Декларирани свойства

Име на марката:
mycatfish
Тип:
Лава с лава
Форма:
Животински
Произход:
CN (Произход)
Сертифициране:
CCC
Включени ли са крушки:
Да
Номер на модела:
7 Промяна на цвета Дистанционно докосване 3d лампа
Тип артикул:
Нощни светлини
Включени ли са батерии:
Не
Материал на корпуса:
ABS
Тип батерия:
AA
Източник на светлина:
LED крушки
Генериране на енергия:
Докосване
Напрежение:
220V
Източник на енергия:
Сухо Батерия
Необходими ли са батерии:
Не
Използване:
ПРАЗНИК
Мощност:
0-5W
Тип източник на светлина:
Led лампа
Режим на захранване:
Usb захранване
Среден експлоатационен живот:
50000 (h)
Подходящ Място:
Спалня
Светъл цвят:
Цветен
Стил:
Модерен
Тип превключвател:
Тип докосване
Размер на контура:
180 * 145 * 88 (мм)

Най-добри сделки